Hallå! Jag är ett 51-årigt mogen kvinna med mycket att ta tag i och skulle gärna hitta en unghingst upp till max 30 års ålder här. Jag är separerad, bor ensam i Värnamo och skulle hinna med besök av dig på kvällarna från runt 19.00!
Jag är också mobil och kan besöka dig i området eller så kan vi träffas på ett hotell. Jag är även tillgänglig för utomhussex eller parkeringssexmöten!
Jag är en mogen kvinna som letar efter spontana sexträffar. För övrigt hoppas jag hitta en man som jag kanske kan träffa ofta. Jag är för övrigt vad man kan kalla en fullvärdig kvinna. Stor rumpa och stora tuttar ingår!
Jag vill inte ha engångsligg, jag vill ha något som varar, som en sexvänskap. Chatta med mig på skype eller via whatsapp om du vill veta något mer. Om jag är din typ kan du skriva ett meddelande till mig nu.
Jag vill rida på din hårda kuk och låta dig knulla mig hårt. Jag är ekonomiskt oberoende och välvårdad, och jag gör detta för att jag är kåt! Dessutom är sex med skydd ett absolut måste för mig. Om du håller med kan du omedelbart kontakta mig!!!
- Namn: Carola
- Ålder: 51 år
- Bostad: Värnamo
- Civilstånd: singel, skild
- Möjlighet till sexträffar: hos mig, hos dig, på hotell